RSS
 

Naudojimo salygos

Mokėjimo būdai
Viza, “MasterCard”, Discover Network, “American Express”

Pristatymo sąlygos
Užsakymą Jums pristatys kurjeris arba gausite paštu per 3 – 7 darbo dienas. Visi užsakymai įvykdomi per 24 – 48 valandas po apmokėjimo.
Power Khan nevykdo užsakymų savaitgaliais.
Siuntos nesiunčiamos šeštadienį ir sekmadienį.
Power Khan nėra atsakinga už jokius mokesčius darant tarptautinį pirkimą.

Nuolaidų kodai
Power Khan kartais pateikia raidinius ar skaitmeninius nuolaidų kodus, kurie gali būti naudojami perkant mūsų svetainėje. Šie nuolaidų kodai gali būti rasti atspausdintoje arba internetinėje reklamoje, siunčiami elektroniniu paštu, mūsų naujienlaiškyje arba jais skatinami mūsų nuolatiniai klientai. Nuolaidų kodų nuostatos bus įtrauktos prie konkretaus kodo, jei galiojimo data arba kitos sąlygos nenurodytos, tik nuoroda, kur Jūs įsigijote kodą, ten rasite konkrečius reikalavimus. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad nuolaidų kodai nėra išperkami už pinigus, ir Jūs turite išleisti daugiau nei suteiktos nuolaidos suma tam, kad būti taikoma nuolaida. Pavyzdžiui, jei Nuolaidos kodas suteikia 10.00 nuo kito pirkimo, perkant Jums reikės išleisti daugiau nei 10.00.

Produkto bandymai
Power Khan yra tik produkto platintojas ir parduoda tai, ką gauna tiesiogiai iš gamintojo. Power Khan neatlieka papildomų gaminio bandymų prieš siunčiant bet kokias prekes klientui.

Pinigų grąžinimo garantija / grąžinimo politika
Visos prekės, jei nenurodyta kitaip, gali būti grąžinamos per 14 dienų nuo apmokėjimo dienos. Apie prekių grąžinimą reikia pranešti Power Khan ir prieš gražinant turi būti gautas rašytinis leidimas iš Power Khan. Visai gražinimo atvejais bus imamams 30% prekės vertės gražinimo mokestis. Siuntimo išlaidos negrąžinamos.

Produkto naudojimas
Power Khan yra tik produkto platintojas, todėl Jūsų patogumui tik suteikia gamintojo siūlomas produkto vartojimo rekomendacijas. Dėl papildomos informacijos ir rekomendacijų prašome kreiptis į savo gydytoją.

Užsakymo statusas
Apie Jūsų užsakymo būseną Power Khan informuos elektroniniu paštu.

Saugumas
Saugumas yra mūsų didžiausias prioritetas. Visi sandoriai internetu yra siunčiami į mūsų saugų serverį. Informaciją, gautą iš Jūsų, apdoros tik patikimi, įgalioti darbuotojai – informacija bus tvarkoma aukščiausiame saugumo lygmenyje.

Privatumas
Power Khan gerbia jūsų privatumą, todėl visa gauta informacija bus naudojama tik Jūsų užsakymui įvykdyti. Korespondencija, kurią gausite iš Power Khan, bus susijusi tik su Jūsų užsakymu, apmokėjimu ar specialiais pasiūlymais.

Saugaus Pirkimo garantija
Garantuojame, kad kiekvienas pirkimas atliktas Power Khan svetainėje yra 100% saugus ir iš Jūsų sąskaitos bus nuskaičiuota tiek pinigų, kiek sumokėjote už produktus. Dėl esamų per didelių nuskaitymų iš Jūsų banko kartelės prašome kreiptis į savo banką.

Produkto aprašymai
Power Khan deda visas pastangas, kad produkto aprašymai, išsami specifikacija, kainodara, nuotraukos, visa susijusi informacija, nuorodos paskelbos internetinėje svetainėje yra teisingos. Jeigu produkto aprašyme ir kainoje yra įsivėlusi klaida, mes pasiliekame teisę atšauti Jūsų užsakymą ir padaryti reikalingus pakeitimus ar pataisymus. Power Khan atsiriboja nuo atsakomybės už kituose šaltiniuose pateiktą informaciją apie tą patį produktą.

Produkto grąžinimo procedūros
Kad gražintume Jūsų pirktą produktą pirmiausia privalote pranešti elektroniniu paštu: sales@powerkhan.co.uk Gavę raštišką mūsų sutikimą turite per 3d. registruotu paštu išsiųsti produktą originalioje ir nepažeistoje pakuotėje mūsų nurodytu adresu. Power Khan nekompensuoja siuntimo išlaidų. Išsiuntę siuntinį turite mums elekroniniu laišku pranešti siuntinio numerį.
Power Khan neprisiima atsakomybės už negautus siuntinius.
Pinigai už grąžintus produktus, atskaičius 30% produkto vertės, bus sumokami į tą kliento sąskaitą, iš kurios buvo gautas apmokėjimas.

Garantijos
Power Khan yra tik produkto platintojas. Mes suteikiame tokias garantijas, kokias gauname iš gamintojo. Jokių papildomų garantijų mes nesuteikiam.

Atsakomybės apribojimas
Visais atvejais Power Khan atsakomybės ribos yra lygios tik parduodo produkto kainai. Power Khan nėra atsakinga už bet kokius kitus reikalavimus, kurie yra susiję su nuostoliais, padarytais trečiųjų šalių arba produkto neveikimu, uždelsimu, padarytos žalos, nepriklausomai nuo to ar Power Khan buvo informuota apie tai, ar ne.

Įrašinėjimas
Power Khan prieštarauja telefoninių pokalbių įrašinėjimui ir pasilieka teisę nutraukti įrašinėjamą telefoninį pokalbį. Klientas gali įrašinėti telefoninį pokalbį tik tada, jeigu prieš tai informavo Power Khan ir gavo raštišką sutikimą.

Užsakymo patvirtinimas
Jūsų užsakymas bus patvirtintas tik gavus įmoką už produktą. Tik po užsakymo patvirtinimo yra išsiunčiamas produktas. Pirkėjas sutinka mokėti nustatytą produkto kainą.

Siuntimo išlaidas
Į užsakomo produkto kainą yra įskaičiuotos ir siuntimo išlaidos. Jos yra negražinamos produkto gražinimo atveju.
Taikoma teisė ir jurisdikcija

Visi ginčai, kylantys dėl sandorių tarp pirkėjo ir pardavėjo yra sprendžiami pagal Jungtinės Karalystės įstatymus.
Šis produktas nėra skirtas diagnozuoti, gydyti, išgydyti arba užkirsti kelią bet kokioms ligoms.

Komentuokite

Jei norite komentuoti, prisijunkite.

 

Sveiki atvykę ! Jei turite klausimų nesidrovėkite ir klauskite.