RSS
 

Testosterono svarba vyro organizmui

12 Jan

Testosteronas neretai vadinamas vyrų hormonu. Hormonas gaminamas vyrų sėklidėse ir skatina lytinį vystymąsi, raumenų masės prieaugį, lemia žemą balso tembrą, kūno plaukuotumą bei atlieka daugybę kitų būtinų funkcijų. Nedideli kiekiai testosterono gaminami ir vyrų, ir moterų antinksčiuose. Moterų organizme testosteronas dar gaminamas kiaušidėse. Tiesa, jo kiekiai ženkliai mažesni nei vyrų organizme. Šis steroidinis hormonas padeda riebalus paversti raumeniniu audiniu, skatina energijos gamybą,  plaukų augimą, palaiko kaulų tankį ir kitų hormonų pusiausvyrą. Tai dėl jo poveikio vyrų raumenys būna stipresni, be to, jis skatina seksualumą, karjeros ir pripažinimo siekį.Yra keli vyriškų hormonų (androgenų) tipai, tačiau svarbiausias – testosteronas. Jis reguliuoja kai kurių organizmo sistemų veiklą, veikia žmonių kūrybingumą, mąstymą, intelektą, energiją, taigi ir gyvenimo stilių. Nuo šio hormono nemažai priklauso vyrų sveikata ir gyvenimo trukmė.

Natūraliai testosterono koncentracija kraujyje pasiekia aukščiausią tašką apie 25-uosius vyro gyvenimo metus.  Neilgai trukus po to koncentracija pradeda mažėti. Vidutiniškai sumažėja po 2 proc. kasmet. Visgi šiuolaikinis gyvenimo būdas turi savo pasekmes. Stresas, rūkymas, alkoholis, greitai paruošiamas maistas nulemia testosterono koncentracijos mažėjimą dar iki 25 metų. Dėl to anksčiau pradeda mažėti ir raumenų masė. Daugėja riebalų aplink pilvą, silpnėja seksualinis potraukis ir prastėja seksualinė funkcija, plinkama, retėja kaulų tankis.

       Taigi, kaip veikia testosteronas?
  • Padeda sukoncentruoti dėmesį, gerina atmintį, veikia libido;
  • neleidžia kauptis riebalų sluoksniui aplink juosmenį;
  • stimuliuoja raumenų augimą;
  • palaiko kaulų tvirtumą;
  • dėl jo poveikio paauglystėje mutuoja berniukų balsas;
  • lėtina senėjimo procesą ir padeda išvengti širdies ligų;
  • stimuliuoja plaukų augimą;
  • garantuoja reprodukcinės sistemos veiklą.

Gyvenimo būdą keisti sunkiau nei nuvykti pas gydytoją ir įsigyti paskirtų testosterono preparatų. Ypač JAV ar Vakarų Europoje. Čia per dešimt metų nuo 2000-ųjų testosterono preparatų paskyrimas padidėjo tris kartus. Leidžiamos, geriamos, transderminės formos efektyvios, padeda greitai grąžinti prarastą gyvenimo džiaugsmą, tačiau turi nemažai jau minėtų šalutinių poveikių. Naujausias pavojaus signalas nuskambėjo, kai Journal of the American Medical Association (JAMA) išleido straipsnį apie vieną tyrimą. Jo metu nustatyta, jog sintetiniai testosterono preparatai 30 proc. padidina širdies priepuolio, miokardo infarkto riziką vyrams, kurie vartoja sintetinius testosterono preparatus.  Todėl potenciali nauda turi būti pasveriama lyginant ją su žala ir preparatai paskiriami tik išties reikalingais atvejais.

Būtent Power Khan preparatas yra tiesiog tobulas vyrams, kurie, visų pirma, griebiasi cheminių, sintetinių preparatų savo problemoms spręsti – jei nenorite bandyti didinti šio hormono kiekį natūraliais būdais, keičiant savo gyvenimo įpročius, sveikiausia ką galite pasirinkti savo problemoms išspręsti yra Power Khan – 100 proc. natūralus preparatas be jokių šalutinių poveikių,bet su tiesiog stebuklinga galia ir garantuotu rezultatu!

 
 

Komentuokite

Jei norite komentuoti, prisijunkite.

 

Sveiki atvykę ! Jei turite klausimų nesidrovėkite ir klauskite.