RSS
 

DUK

gossip
1. Kokios pagrindinės Power Khan sudedamosios dalys?
Česnakas, juodieji pipirai, mandarinų žievelių ekstraktas, Korėjietiškas ženšenis ir arbūzas.

2. Koks pagrindinis Power Khan veikimo principas?
Naudojant Power Khan gerinama kraujo apytaka, kuri suderina vidaus organų funkciją – širdies, plaučių, kepenų, prostatos, inkstų ir kt.

3. Kaip reikia gerti Power Khan?
• Po vakarienės išgerkite pirmąją pusę dozės (5 žirnelius).
• Maždaug po valandos išgerkite likusią pusę dozės (5 žirnelius).
• Norėdami palaikyti savo energijos lygį, gerkite po pusę dozės du kartus per dieną dvi dienas. Po dviejų dienų energija turėtų pasiekti pakankamą lygį kūno viduje. Vėliau galite vartoti palaikomąją dozę vieną kartą kas 3 – 4 ar 4 – 5 dienas.
• Nuo antro mėnesio Power Khan galima vartoti nereguliariai ir įvairiomis dozėmis.
• Jei reikia, nuo antrojo mėnesio, galite vartoti Power Khan dažniau nei vieną kartą per savaitę.
• Sergantiems diabetu, kepenų ligomis ar prostatitu, Power Khan reikėtų pradėti vartoti pusę rekomenduojamos dozės ir vėliau lėtai dozę padidinti.

4. Ar gali atsirasti priklausomybė nuo Power Khan?
Ne. Gali būti, kad pavartojus kelis mėnesius Power Khan vidinės energijos ir potencijos lygis atsistatys ilgam ir Power Khan vartoti nereikės iš viso arba labai mažomis dozėmis.

5. Kas atsitiks, kai nustosiu vartoti Power Khan?
Power Khan yra maisto papildas, kurį rekomenduojame vartoti profilaktiškai dėl pastovios Jūsų sveikatos ir nepriekaištingos erekcijos. Tačiau net ir nustojus vartoti Power Khan, teigiamas poveikis tęsis iki 2 mėnesių – priklausomai nuo jūsų amžiaus, jūsų fizinės būklės, kiek laiko Jūs vartojote ir kokiomis dozėmis.

6. Ar moterys ir vaikai gali vartoti Power Khan?
Žinoma, bet reikėtų vartoti mažesnėmis dozėmis. Siekiant padidinti savo bendrą sveikatos būklę, skatinti energijos ir kraujo apykaitą, moterys gali vartoti po 3 žirnelius per diena.

7. Ką reikėtų daryti, jeigu perdozavau?
Nėra jokios realios grėsmės. Reikėtų gerti daugiau vandens nei įprastai ir kitą dieną viskas normalizuosis. Svarbu vartoti Power Khan reguliariai standartinėmis dozėmis, bet ne retai, didelėmis dozėmis.

Group of people pulling a man climbing up a rope isolated on whi8. Ar turėčiau žinoti prieš vartodamas Power Khan?
• Negalima vartoti Power Khan, kai geriate alkoholį arba esate girtas. Alkoholis trukdo jo veiksmingumui, taip pat gali sukelti aukštą temperatūrą ir galvos skausmus.
• Esant karštoje vonioje ar saunoje, po to, kai vartojote Power Khan, gali atsirasti galvos skausmas ir didesnis kraujo priplūdimas į veidą ir kaklą.
• Nevartokite Power Khan esant tuščiam skrandžiui, kai sergate ar karščiuojate.
• Venkite pagundos išmėginti Power Khan efektyvumą, atlikdami lytinį aktą daug ilgiau ar dažniau, nei paprastai tai darote. Išsekimas gali sukelti savijautos pablogėjimą, o ne pagerėjimą.

9. Ar yra vyrų, kuriems Power Khan gali neturėti jokio poveikio atstatant lytinių organų potenciją?
Taip, tyrimai ir apklausos rodo, kad 5 – 10% vyrų nepajunta šio nuostabaus preparato poveikio savo potencijai atstatyti. Tačiau šie vyrai vis tiek gauna naudos iš padidėjusios energijos, turi daugiau ištvermės, jaučiasi sveikesni ir labiau pasitikintys savimi. Power Khan nėra sintetinis vaistas, tai 100% natūralus, galingas ir efektyvus sveiko maisto papildas.

10. Ar galimas poveikis erekcijai vartojant Power Khan yra susijęs su asmens amžiumi?
Pastebėtas didžiausias poveikis vartojant Power Khan vyrams, kurių amžius 40 – 70 metų. Dvidešimties ar trisdešimties metų vyrai gali nepastebėti labai žymaus Power Khan poveikio jų erekcijai, nes tokiame amžiuje vyrai yra sveiki ir pilni energijos. Todėl, esant problemai, gali prireikti tik 1/2 dozės ir bus juntamas pagerėjimas Jūsų lytinių organų potencijai.

11. Papasakokite man plačiau apie galimą šalutinį Power Khan poveikį, kas jį sukelia?
Vartojant šį preparatą, gerėja kraujotaka ir plečiasi kraujagyslės, kūnas taps šiltesnis – labiausiai pastebima šiluma galvos ir galūnių: rankų, kojų ir lytinių organų srityse. Kraujotakos ir energijos pokyčiai yra laikini ir labai švelnūs.

12. Ar galite man duoti galimo šalutinio poveikio sąrašą?
Galite patirti kai kuriuos (arba nei vieno) iš šių šalutinių poveikių: galvos svaigimas, galvos skausmas, padidėjusi kūno temperatūra, pykinimas, nuovargis, padidėjęs širdies plakimas, gerklės, akies spazmai. Vartojantiems alkoholį yra didesnė tikimybė patirti galvos skausmą, aukštą temperatūrą. Tiems, kurių sutrikusi kepenų veikla, turi skrandžio problemų, gali kilti pykinimas ar viduriavimas.

13. Kaip galima sumažinti šalutinį poveikį?
Jeigu bus šalutinis poveikis, jis palaipsniui išnyks, toliau reguliariai vartojant Power Khan. Jei šalutinis poveikis yra stiprus, reikia gerti daug vandens ir turėti lytinių santykių. Tai padės jiems greičiau išnykti ar sumažėti. Jei jaučiate stiprų šalutinį poveikį, dozę reikėtų sumažinti iki tokio lygio, kad vis dar patirtumėte nuostabų Power Khan poveikį. Taip pat galite padaryti pertrauką ir pradėti vartoti nuo mažos dozės, palaipsniui ją didinant iki rekomenduojamos.

iStock_000018026906XSmall14. Kokį poveikį Power Khan turės mano lytiniam gyvenimui?
Nustatyta, kad daugiau nei 90% vartojusių Power Khan tris kartus po 10 kapsulių (su 3 dienų pertraukomis), ženkliai pagerino savo seksualinius santykius. Jiems zymiai sumazejo erekcijos disfunkcija, jautėsi tarsi dvidešimties metų. Vartojant šį preparatą poveikis gali trukti iki 3 dienų. Power Khan gali turėti galingą poveikį Jūsų regėjimo, fizinei ir emocinei būsenai ir stimuliacijai. Dauguma vyrų mano, kad Power Khan ypač veiksmingas suteikiant stipresnę erekciją, taip gerinant seksualinius santykius. Tie, kurie vartojo ilgiau, teigia, kad jaučia didesnį pasitikėjimą savimi ir seksualiniais santykiais. Nenuostabu, nes seksualinis pajėgumas tiesiogai įtakoja vyrų psichologinę būklę ir pasitikėjimą savimi.

15. Kokia yra Power Khan pakuotė?
Pakuotėje yra penki buteliukai po 10 žirnelių.

Komentuokite

Jei norite komentuoti, prisijunkite.

 

Sveiki atvykę ! Jei turite klausimų nesidrovėkite ir klauskite.