RSS
 

Erekcijos sutrikimai

Upset couple with marital problems in bed

Erekcijos sutrikimai ir jų priežastys

Šiuolaikinis žmogus kvėpuoja užterštu oru, valgydamas maisto produktus, suvartoja labai daug dažiklių, konservantų ir nitratų, rūko ir vartoja alkoholį, patiria nuolatinį stresą, įtampą, prastai ir nepakankamai miega, mažai juda ir nėra fiziškai aktyvūs. Gydytojai visame pasaulyje jau seniai pripažino, kad visos šios medžiagos nuodija mūsų organizmą ir viso to pasekmė – erekcijos sutrikimai. Mūsų nervų sistema patiria nuolatinį stresą, kas taip pat tiesiogiai sukelia erekcijos sutrikimus.
Šiandien dėl erekcijos sutrikimų skundžiasi daugelis 40-45 metų vyrų. Gydytojai patvirtina, kad šiuolaikinio gyvenimo sąlygos lemia erekcijos sutrikimų “senėjimą” daug anksčiau, nei duota gamtos. Kodėl?

Erekcijos problemos ir sprendimo būdas

Gamtos sutvarkyta taip, kad jaunesnio nei 65 metų vyro lytinė sistema turėtų veikti taip, kad jis galėtų drąsiai save vadinti vaikinu. Tačiau dėl priešlaikinio senėjimo, dauguma vyrų, būdami jaunesni nei 45 metų, turi rimtų urogenitalinės sistemos sutrikimų.

Daugeliui vyrų yra sumažėjusi testosterono gamyba sėklidėse arba dėl padidėjusio cholesterolio kiekio kraujas negali laisvai tekėti į dubenį ir varpą. Taip pat dėl lėtinių uždegimų erekcija nėra tokia stipri, kad galėtų suteikti pilną pasitenkinimą abiems pusėms.
Visos šios problemos veda į lėtinį prostatitą, peraugantį į prostatos adenomą.
Laimei, visas šias problemas sėkmingai galima spręsti su Power Khan. Šis produktas apjungia senovės Korėjos receptus ir žinias. Tai 100% natūralus augalinis produktas, skirtas sustiprinti vyrų potenciją ne vieną kartą ar vieną dieną, bet ilgą laiką. Su Power Khan Jūs žymiai pagerinsite savo fizinę būklę, sveikatą ir džiaugsitės savo kūno stiprybe labiau nei iki šiol!
Naudodami Power Khan Jūs sustiprinsite savo erekciją ir parodysite savo partnerei tikrą dėmesį! Power Khan – natūralus preparatas, kurio dėka erekcijos sutrikimai jūsų nebevargins ilgą laiką. Garantuota erekcija iškart ir jokių šalutinių poveikių! Jau po pirmos suvartotos dozės, galinga erekcija esant reikalui mėgausitės net iki 72 valandų! O vartojant kurį laiką reguliariai – didelė tikimybė atsikratyti erekcijos sutrikimų visam laikui! Maža to, kartu stiprinsite ne tik potenciją, bet ir visą bendrą organizmo sveikatą.

Komentuokite

Jei norite komentuoti, prisijunkite.

 

Sveiki atvykę ! Jei turite klausimų nesidrovėkite ir klauskite.