RSS
 

Privatumo sąlygos

Informacijos rinkimas ir naudojimas

Power Khan yra vienintelis informacijos, pateiktos šioje svetainėje savininkas. Mes niekam neparduosime ir su nieko nesidalinsime šia informacija, įskyrus įstatymų numatą tvarką. Klientų surinkta informacija yra naudojama užsakymų įvykdymui bei specialių pasiūlymų teikimui. Renkama informacija apima Jūsų vardą, pavardę, pristatymo adresą, telefono numerį, elektroninio pašto adresą ir mokėjimo informaciją.

Užsakymo priėmimas

Dauguma pirkimo proceso metu surinktos informacijos bus naudojama užsakymo įvykdymui. Produkto pirkimo metu Jūs turėsite suteikti informaciją apie savo kredito, debeto kortelę arba kitus mokėjimo būdus. Ši informacija naudojama tik Jūsų užsakymo įvykdymui. Jeigu mes turime sunkumų vykdydami Jūsų užsakymą, šią informaciją naudosime susisiekimui su Jumis. Sėkmingo užsakymo įvykdymui mes privalome dalintis Jūsų asmenine informacija su banku ar kita, mokėjimą administruojančia, institucija (pvz.: PayPal). Šis procesas yra apsaugotas sustiprintos apsaugos sistemos. Mes nesidaliname Jūsų asmenine ir finansine informacija su jokioms trečiosioms šalimis, išskyrus tas, kurios nurodytos Privatumo Politikos Informacijos dalinimosi skyriuje.

Informacijos dalinimasis

Mes galime pasitelkti trečiųjų šalių įmones atlikti funkcijas mūsų vardu. Šios funkcijos gali būti: užsakymų įvykdymas, siuntinių pristatymas, rinkodaros pagalba, pašto ir elektroninių laiškų pristatymas, klientų aptarnavimo, duomenų analizė. Trečiosios šalys turi ribotą prieigą prie Jūsų asmeninės informacijos ir gali jos naudoti jokiais kitais tikslais.
Mes pasiliekame teisę atskleisti asmeninę informaciją, įstatymų numatyta tvarka, kad apsaugotume Jūsų ir mūsų teises.

Atsisakymas

Klientai, norintys atsisakyti ir nebegauti Power Khan pasiūlymų ir naujienlaiškių, gali jų atsisakyti parašydami elektroninį laišką adresu: sales@powerkhan.co.uk

Komentuokite

Jei norite komentuoti, prisijunkite.

 

Sveiki atvykę ! Jei turite klausimų nesidrovėkite ir klauskite.