RSS
 

Ženšenis ir ženšenio nauda

??????????????????????????????????????Ženšenio nauda ir poveikis

Ženšenio nauda lytinei sistemai akivaizdi – tūkstančius metų jis vartojamas kaip afrodiziakas, kuris didina fizinę ir lytinę ištvermę. Ženšenio ekstraktas yra lytinės veiklos stimuliatorius, stiprina reprodukcinę sistemą, padeda įveikti impotenciją, gerina erekciją, suteikia ištvermės, stimuliuoja spermatogenezę, gerina lytinio akto kokybę, šalina nemalonius andropauzės reiškinius. Naujausių tyrimų duomenimis, ženšenis gerina centrinę ir periferinę kraujotaką, veikia kaip vazodiliatatorius, gerina kraujo pritekėjimą į vyro lytinius organus, stiprina erekciją. Gerina antinksčių funkciją, didina antinksčių ir lytinių hormonų produkciją, ištvermę ir gyvybingumą, didina libido, gerina lytinių organų būklę ir jų funkcionavimą. Ženšenis, veikdamas kaip adaptogenas, padeda vyrams kovoti su stresu ir nerimu, tonizuoja lytinę sistemą. Daugelyje šalių jis yra įtraukiamas į augalų, naudojamų seksualinės disfunkcijos gydymui, sąrašą – ženšenio nauda sveikatai ir erekcijai neginčijama ir pripažinta.

Ženšenio tipai

Power Khan sudėtyje esančio Korėjietiško raudonojo ženšenio nauda yra neginčijama ir įrodyta tyrimais, jis yra žinomas kaip pačios geriausios kokybės ženšenis. Istoriniai šaltiniai tvirtina, kad ženšenis buvo žinomas dar Goguryeo (BC 37 – AD 668) karalystėje. Dėl savo neįtikėtino poveikio, ženšenis buvo labiausiai geidžiamas medicininis augalas. Jis buvo naudojamas kinų imperatorių ilgaamžiškumui ir sveikatai. Korėjietiškas ženšenis buvo labiausiai vertinamas tarp visų kitų rūšių ženšenio rūšių.

Ženšenis turi ypatingas medicinines savybes, todėl jis auginamas įvairiausių rūšių ir įvairiose šalyse – Kinijoje, Japonijoje ir JAV. Bet Korėjietiškas ženšenis yra auginamas šešis metus, esant ypatingos dirvos ir priežiūros sąlygoms. Kadangi visas apdirbimo procesas yra rūpestingai organizuotas ir griežtai kontroliuojamas, Korejietiškas ženšenis yra laikomas prestižiškiausiu ženšeniu visame pasaulyje.

Pagal ženšenio šaknies struktūrą Korėjietiškas raudonasis ženšenis yra klasifikuojamas į penkias rūšis – Heaven (Rojus), Earth (Žemė) Good (Geras), Cut (Pjautas), Tail (Uodega). Mokslinis Korėjos ženšenio pavadinimas yra Panax Ginseng C.A. Meyer. Žodis „Panax“ yra kilęs iš graikų kalbos ir reiškia „gydo viską“. Todėl nenuostabu, kad Korėjietiškas ženšenis yra vienas is sudedamųjų Power Khan augalinių produktų.

Ženšenio sudėtis

Šiuolaikinis mokslas atrado, kad korėjietiškas ženšenis turi savyje plačią įvairovę sveikųjų Saponinų, vadinamųjų ginsenosides – tai pagrindinis raudonojo ženšenio komponentas, kuris nerandamas jokiame kitame augale. Korėjietiškas ženšenis turi savyje 37 įvairius ginsenosidus, amerikietiškas tik 14, o kinietiškas 15. Korėjietiško ženšenio efektyvumas buvo įrodytas Rytų medicinos tyrimais ir patvirtintas šiuolaikinio mokslo. Dabar ir Jūs turite puikią progą įsitikinti ne tik ženšenio, bet ir Power Khan efektyvumu.

Komentuokite

Jei norite komentuoti, prisijunkite.

 

Sveiki atvykę ! Jei turite klausimų nesidrovėkite ir klauskite.