RSS
 

Istorija

Power Khan iš kartos į kartą

????????????????????????????????????????Nuo senų amžių, visiems Korėjos karaliams patiko didelis haremas: nuo žmonų ir sugyventinių skaičiaus priklausė jo pripažinimas. Kiekvienais metais karalius turėdavo daug sugulovių ir plėsdavo savo haremą. Didelis seksualinis karaliaus aktyvumas reiškė gerą sveikatą ir ilgaamžiškumą.
Kad karalius galėtų lengvai atlikti savo pareigas, rūpinosi ir budistų vienuoliai iš Pulgusa vienuolyno. Jie iš natūralių produktų pagamino eliksyrą, kuris pakeitė karaliaus gyvenimą, suteikė jam ilgaamžiškumą ir asmeninį pasitenkinimą.

Pasak legendos, šis stebuklingas gėrimas transformuoja vyrą į galingą, energingą ir neprilygstamą kitiems vyrams. Šis eliksyras dar 13 amžiuje nulėmė visos Korėjos likimą!

warrior1216m Čingischanas nusprendė užkariauti Kiniją ir Korėją. Karalius Go Jong susirinko savo išminčių tarybą. Mongolai buvo pasiruošę išnaikinti korėjiečių tautas. Išminčių taryba sugalvojo kaip nugalėti Čingischaną: savo karališką gėrimą jie sumaišė su kitu senovės eliksyru. Kad Čingiskanas jį išgertų jie pasinaudojo gražiausios korėjietės Sung Lee žavesiu.
Nuostabiausia Korėjiečių moteris suviliojo Čingischaną ir pasiekė savo tikslą: jis išgėręs stebuklingą eleksyrą, pajuto tokius jausmus, kokių nebuvo patyręs iki tol ir tapo priklausomas nuo Sung Lee, manydamas, kad viskas, ką jis jautė, yra dėl jos grožio ir žavesio. Naudodama savo įtaką jam, Sung Lee įtikino Čingischaną nežudyti Korėjos žmonių.
Išminčiai pasiekė savo tikslą – meilė ir draugystė atsirado tarp Čingischano, Galingojo Khano (Power Khan) ir Sung Lee. Jie gyveno kartu 11 metų, iki pat Sung Lee mirties 1227m. Kol Mongolų Karalius kovojo kare su Kinija, Korėjos žmonės turėjo galimybę gyventi tyliai, taikiai.
Daug metų stebuklingasis eleksyras buvo tobulinamas, kad taptų galingasis Power Khan.

Komentuokite

Jei norite komentuoti, prisijunkite.

 

Sveiki atvykę ! Jei turite klausimų nesidrovėkite ir klauskite.